Akal Kurumsal
Ara
  •   İletişim: (0850) 220 60 70
İletişim Merkezi
İletişim
SSL Güvenlik

Alüminyum Folyo Fiyatları

Ev hanımlarının en büyük sıkıntılarından biride bulaşıklar olduğu kesin. Evin hanımının belki şu an da Bulaşık makinaları en büyük yardımcısı olmakla beraber bulaşık makinasına sığmayan ya da konulamayacak bulaşık türlerini tabiki ellerinde yıkamak zorunda kalıyor. Evlisiniz, çalışıyorsunuz ve çocuklarınız var. Bu zamanın sizi değil sizin zamanı kolladığınız anlamına gelmektedir. Çalışmasanız da çocuklar ve ev sizin üstünüzdedir ve evin hanımı olarak hepsine yetişmek zorunluluğunuz vardır. Bu oldukça yorucu bir görev olmakla beraber tabikide zevklidir. Çünkü işin ucunda sevdiklerinizi sevindirmek vardır. Onların gözünde gördüğünüz ufacık bir gülümseme bütün yorgunluğunuzu alıverir.

Devamını Oku

Alüminyum Folyo Özellikleri

Alüminyum folyo adından da anlaşılabileceği gibi saf alüminyum külçelerinin işleme tabi tutulması ile elde edilir. Kalınlıkları 200 mikron ile 5 mikron arasında değişir. Esnek yapısı ile genelde saklama özelliği ile bilinir. Mutfaklarda gıda ürünlerinin saklanması işlevi ilk akla gelenlerdendir. İsmi bazı yerlerde değişiklik gösterebilmektedir. Al-folyo ya daalu-foil isimleri de bilinen alüminyum folyo %99 oranında alüminyum içerir. Kullanım alanlarına göre bu oran değişmektedir. Bazı ek maddeler ile içerisindeki alüminyum oranı düşebilmektedir.Alüminyum folyo özellikleri ile kullanışlı bir ürün olup birçok alanda kullanılır.

Devamını Oku

Alüminyum Gıda Kapları

Genel adı ambalaj malzemeleri olarak bilinen alüminyum, kâğıt, plastik ve köpük tabak ve bardaklar ile istenilen adrese sağlıklı bir şekilde ulaştırılması sağlanmaktadır. Kaplar meyve, sebze ve tatlılar için farklı boyutlar da ve şekiller de üretilerek yemeklerin dış etkenlere maruz kalmaması, sıcaklığını koruması, müşterilere istenilen şekilde ulaşması ve temiz olması için kullanılmaktadır. Alüminyum kapları tercih eden firmaların daha çok tercih edildiği ve servislerinin de bir kişinin tam doyacağı şekilde hazırlandığı göz önünde bulundurulmaktadır. Yanıcı olmama özelliği, dayanıklı ve sağlam görüntüsü ile hem müşterilerin hoşuna gitmekte hem de yemek firmasının içinin rahat etmesini sağlamaktadır.

Devamını Oku

Alüminyum Kap Fiyatları

Bir düğün, toplantı veya mevlid…Hepsinde en büyük soru işaretini kuşkusuz ki " yemek " faslı oluşturuyor. Ne yemek yapılacak? O kadar insana nasıl yemek yetişecek? Kap kacak nereden bulunacak? Hatta bazen bu sorular gerçek olayın da önüne geçebiliyor. Çoğumuz bunları düşünürken bulduğumuz cevapları çok da sorgulamayız.

Devamını Oku

Alüminyum Kap Ürünleri

Alüminyum gümüş renkte, hafif ve yumuşak bir metaldir. Birçok sektörde ve kullanım alanında kendine yer bulur. Kolay şekil verilebilir olması, hafif ve dayanıklı olması uzay ve havacılık sanayiinde ve inşaat sanayiinde de kullanımına sebep olmuştur. Kolay soğuyup ısıyı emen bir metal olduğu için soğutma sanayiinde de kullanılır. (soğutucu yapımı-soğutucuların yüzey kaplaması)

Devamını Oku

Alüminyum Kase Ürünleri

Alüminyum ürünler günümüzde her alanda kullanılmaktadır. Alüminyum ürünlerin kulanım alanlarına bakıldığı zaman bu ürünler daha çok ev mutfak eşyaları olarak kullanılmaktadır.

Devamını Oku

Alüminyum Tabak Fiyatları

Günümüzde, ambalaj sektörü sürekli değişip gelişen bir sektör haline gelmiştir. Ambalaj ürünleri günlük hayatımızda pek çok kullandığımız ve daha çok satılmaya başlanan ürünlerin başında gelmektedir. Ambalaj malzemeleri, ürünleri dış etkenlerden koruyan ve tüketicinin ürünleri sağlam ve temiz bir şekilde kullanmasına izin veren ürünlerdir. Bu alanda hizmetlerini sunmak ve müşteri memnuniyetini daha çok kazanmak için kurulan şirketler bulunmaktadır. Ambalaj sektörünün en önemli ürünlerinden birisi Alüminyum tabaklardır. 

Devamını Oku

Ambalaj Malzemeleri Fiyatları

Aldığımız eşyaların, yiyeceklerin, giyeceklerin kısacası dışardan alınan her şeyin aslında ambalajlanırken içeriğine göre ambalajlanıp müşteriye teslim edilmesi gerekir. Ambalajların insan hayatında önemi aslında büyüktür belki bizler bunun farkında bile değiliz. Aldığımız bir eşyayı taşırken hem görsel olarak hem de kalite açısından bizlere hitap etmelidir. Çoğu zaman alışverişlerimizin sebebi bile olmakta ambalajlar. Görselli bile yetiyor bazen elimizde taşıma sebebi olmasının. Yanınızda taşıyacağınız bir eşyanız varsa veya bir arkadaşınıza bir hediye götürüyorsanız bunu göstere göstere götürmek yerine çok güzel bir ambalaj yaparak götürmek insanlığın en büyük doğallığıdır. 

Devamını Oku

Ambalaj Malzemeleri Nelerdir?

Ambalaj; bir ürünün üretilmesinden itibaren, tüketiciye ulaşana kadar taşınması, korunması, saklanması ve tüketiciye sunulması için hazırlanmış olan ürünlerdir. Çeşitli hammaddelerden üretilebilirler.

Devamını Oku

Balonlu Naylon Fiyatları

İnsanların göçebe bir hayata sahip olmalarının olumsuz bir yanı olarak en büyük sorun eşyalarının taşınmasıdır. Bin bir zahmetle almış olduğunuz veya çok severek aldığınız eşyalarınızın taşınırken kırılmasını kimse istemez. Antika olan vazonuzun kırılması kadar canınızı başka daha ne sıkabilir ki. Tabi i bu eşyaların taşımaya hazır hale getirmekte ayrı bir sorundur ev hanımları için. Eşyaların büyüklük küçüklük gibi durumlarına göre kartonlamaya çalışmak akıl almayacak şekilde hem zor hem de imkânsızdır. Burada en büyük yardımcı Balonlu naylon ambalaj malzemesi olmaktadır. Balonlu naylon fiyatları çok uygun olduğu için eşyalarınızı sararken çok para tutmadığı için istediğiniz gibi eşyalarınızı ambalajlayabilirsiniz.

Devamını Oku

Çok Bölmeli Köpük Tabaklar

Günümüzde çok yaygın olarak tercih edilen köpük tabaklar gerek partilerde olsun gerek toplu grup faaliyetlerinde olsun sıkça kullanılmaktadır. Herkes tarafından çok pratik olan ve bulaşık yıkama derdi çıkarmayan bu tabaklar bu nedenle çok avantajlıdır. Tabldot olarak da isimlendirilen ve kullan-at olarak bilinen köpük tabakların üç bölmelileri çok kullanışlıdır. Bunun yanı sıra saklama için kapaklı olanları da mevcuttur.

Devamını Oku

Çöp Poşeti Fiyatları

Çöp poşetleri fazla dikkat edilmese de en sık kullanılan gündelik temizlik malzemelerinden birisidir. Atıklar kolayca saklanması biriktirilmesi ve toplanmasını sağladıkları için gündelik hayatı pratik hale getirmekte önemli rol oynamaktadır.

Devamını Oku

Çöp Torbası Fiyatları

Çöp torbası içine çöplerin konulduğu plastik ya da kâğıt torbadır. Çöplerin dışarda durması mikroplara ve çeşitli haşerelerin üremesine neden olacağından bunların oluşumunu önleyecek çöp torbası kullanılmaktadır.

Devamını Oku

Dökme Çöp Poşeti Üretimi

Günlük hayatımızda sık sık kullandığımız ürünlerden birisi olan çöp poşeti birçok farklı şekilde üretilebiliyor. Ürünlerin üretimi ihtiyaca göre belirleniyor. Çöp poşetleri evlerimizde, iş yerlerimizde kısacası her yerde ihtiyacımız olan ürünlerdir. Kaliteli olmaları çevreyi koruma anlamında önemlidir. Çöp poşetleri çeşitleri evlerde, dış mekânda, iş yerinde kullanılmak üzere farklı şekillerde tercih edilebiliyor. Poşet çeşitlerinden dökme olarak üretilenler genellikle dış mekânlarda kullanılıyor. Büyük ebatlı olan bu poşetler çok fazla çöp kapasitesi olması ile biliniyor.

Devamını Oku

Dökme Çöp Torbası Avantajları ve Dezavantajları

Günümüzde pek çok işletme faaliyetlerini gerçekleştirirken bir yandan da atıkların kolaylıkla giderilebilmesi için dökme çöp torbasına ihtiyaç duymaktadır. Genellikle endüstriyel alanlarda ki atıkların ve çöplerin giderilmesini sağlayan dökme çöp torbası artık ülkemiz de ihtiyaç sahibi ürün arasında yerini almıştır. Restaurant, otel, hastane, fabrika, belediye, apartman gibi pek çok yerlerde artık ihtiyaç haline dönüşerek kullanılmaya başlanmıştır. Fakat dökme çöp torbasının her ne kadar avantajları bulunsa dahi ayrıca her üründe olduğu gibi dezavantajları da bulunmaktadır. Dilerseniz çok işlevli özelliği sahip ve kullanımı kolay olan dökme çöp torbasının avantaj ve dezavantajlarına bir bakalım,

Devamını Oku

Dökme Çöp Torbası ile Kolili Çöp Torbası Karşılaştırması

Atıkların hayatımızda var olduğu bir gerçektir. Atıkların doğaya karışmasını önleyen ve çevre dostu olan dökme çöp torbası hayatımız da oldukça önemli bir ürün haline gelmeyi başarmıştır. Yüksek kaliteli hammadden üretilerek atıkların rahatlıkla koyulabileceği dayanıklılık da tasarlanmıştır. 

Oldukça ekonomik ve sağlam yapıya sahip olan bu torba, atıkların giderilmesi ihtiyacıyla üretimi gerçekleştiğini söylemek mümkündür. Esnek ve dayanıklı bir şekilde imali gerçekleşerek tüketici gruplara sunulmuştur. Üretim aşaması malzemesinde polietilen ile gerçekleşmiştir. Ağır hizmet kullanım amaçlı olarak kullanılmaktadır. Ayrıca genellikle renkleri üç şekildedir. Bunlar kırmızı, mavi ve siyahtır. Pek çok sektörde kullanılsa da genellikle yoğun olarak kullanılan sektör dalı hastanelerdir diyebiliriz.

Devamını Oku

Dökme Çöp Torbası Nedir?

Ev ve işyeri gibi her türlü ortamda, yapılan tüketim ya da başka faaliyetler sebebiyle çöp birikmektedir. Bu çöpleri herhangi bir poşetle biriktirerek atmak mümkündür, fakat bazı ciddi çöpler için aynı durum geçerli değildir. Bu ciddi çöplerin başında tıbbi atıklar gelmektedir. Tıbbi atıklar, dikkatli ve özenli bir şekilde arınık edilmezlerse, bizlere ve çevredeki canlılara zarar verecek olumsuzluklara yol açabilirler. İşte bu sebepten ötürü başta tıbbi atıklar olmak üzere dikkat edilmesi gereken atıklar dökme çöp torbası vasıtasıyla biriktirilip atılırlar. 

Devamını Oku