İletişim Merkezi
İletişim
SSL Güvenlik

Rekabetçi Fiyatlar
Akal Kurumsal, tüm ürünlerde müşterilerine en düşük fiyatları sunmayı amaçlar. İşletmenizin tüm sarf malzeme ihtiyaçlarını kendi depolarımızdan kendi lojistik ağımızla dağıtıyoruz. Oluşan maliyet avantajını da işletmenize yansıtıyoruz.

 

Hızlı Teslimat
Akal Kurumsal, kendi dağıtım ağı sayesinde ürünlerinizin teslimatını hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştırır. Güler yüzlü dağıtım ekibimiz, siparişlerinizi İstanbul ve Kocaeli il sınırları içerisinde istediğiniz adrese süratle teslim eder.

 

 

Koşulsuz İade
Akal Kurumsal, tüm faaliyetlerinde %100 müşteri memnuniyetini benimsemektedir. Aldığınız ambalajı açılmamış ürünleri sebebi ne olursa olsun, dilerseniz sorgusuz sualsiz iade edebilir; dilerseniz de farklı bir ürünle değişimini yapabilirsiniz.

 

 

Yüksek Çeşitlilik
​Akal Kurumsal, küçük ve orta ölçekli işletmelerden; holdinglere ve profesyonel işletmelere kadar ölçeklenebilen çok çeşitli ve esnek bir ürün portföyüne sahiptir. Dilerseniz internet sitemizi kendiniz inceleyebilir; veya uzman satış temsilcilerimizden firma ihtiyaçlarınıza en uygun portföyünü belirleme konusunda yardım alabilir; böylelikle sarf malzeme giderlerinizi önemli ölçüde düşürebilirsiniz.