İletişim Merkezi
İletişim
SSL Güvenlik

İşletmenizin tüm ihtiyaçlarını, özel indirimli fiyatlarla alın.
İşletmenizin kırtasiye, temizlik malzemeleri, gıda, tek kullanımlık ürünler gibi sarf giderlerini ayrı ayrı yerlerden temin etmekten ve her siparişinizi ayrı ayrı yapmaktan sıkılmadınız mı? Şimdi Akal Kurumsal sayesinde işletmenize aldığınız 500TL ve üzeri aylık sarf malzemelerinde firmanıza özel fiyatlar ve esnek vade seçenekleri uyguluyoruz.

İşletmenize özel esnek vade seçenekleri.
Finans departmanımızın onayı ile birlikte, firmanızın alımları için 30 güne kadar esnek vade tanımlayabiliyor bu şekilde sarf malzeme ihtiyaçlarınızın ödemelerini firmanızın ödeme planına göre adapte ediyoruz.

Özel sipariş sürecinin işleyişi çok kolaydır:

1. Sistemden online siparişinizi verin.
Web sitemiz üzerinden online siparişinizi hazırlayıp, onaylayın. Akabinde müşteri temsilciniz en kısa zamanda siparişiniz ile ilgili olarak size ulaşacaktır.

2. Müşteri Temsilciniz size özel fiyatları oluşturur.
Müşteri temsilciniz, size ulaşarak sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişiniz için firma ihtiyaç ve beklentilerinize yönelik en düşük fiyatları içeren teklifi hazırlar ve "Proforma Fatura" olarak size gönderir. Böylelikle fiyat avantajınızı da rahatlıkla takip edebilir ve maliyet kontrolü sağlarsınız. 

3. Siparişinizin onayından sonra ürünlerinizin çıkışı yapılır.
Fiyat teklifimizi inceleyip karşılaştırdıktan sonra onayladığınız fiyat teklifi, siparişe dönüşür ve depomuzdan sevkiyatı gerçekleştirilir.

4. Satış sonrası mükemmel hizmet.
Siparişiniz sonrası müşteri temsilciniz sizi arayarak süreç hakkındaki memnuniyetiniz ile ilgili geri bildiriminizi alır, tüketiminizi düşürecek, maliyet tasarrufu sağlayacak alternatif ürünler ve projeler hakkında sizi bilgilendirir.