Akal Kurumsal
Ara
  •   İletişim: (0850) 220 60 70
İletişim Merkezi
İletişim
SSL Güvenlik

Endüstriyel Temizlik Makinaları

İşletmeler, fabrikalar için hijyen ortamlara sahip olmak son derece önemlidir. Özellikle hizmet ettiğiniz alan gıda sektörü ise kitleleri ilgilendiren bu konuda ciddi manada özen göstermeniz gerekmektedir. Bunun için hem kısa sürede etkili bir temizlik hem de zamandan ciddi manada tasarruf elde etmeniz için Endüstriyel temizlik makinaları kullanmanızın son derece mantıklı olacağını dile getirmek isteriz.

Devamını Oku

Endüstriyel Temizlik Makinalarının Avantajları

Günümüzde çoğu endüstriyel alanların ve fabrikaların kirlenme sorunları ile karşı karşıya kaldığını görüyoruz. Bu yerlerin hijyenik bir biçimde temizlenmesi için artık endüstriyel temizlik makinaları kullanılmaktadır. İnsan gücünün temizlemesi zor yerleri bile en iyi şekilde temizleyen ve hijyen kuralları çerçevesinde görevini yerine getiren bu makina hem iş veriminin artmasına hem de zaman tasarrufu yapılmasın da fayda sağlamaktadır.

Devamını Oku

Nilfisk Temizlik Makinalarında 3 Yıl Garanti

Temizlik makinalarında, garanti süresi ve servis ağı da satınalma fiyatı kadar önemlidir.

Devamını Oku

Temizlik Makinalarında Her Zaman En İyi Fiyatlar Akal Kurumsal'da

Temizlik Makinaları, her proje için önemli bir maliyet oluşturmaktadır. Maliyetleri en düşük seviyeye indirmek için satınalma fiyatı kadar seçilen makinanın uygunluğu da önemlidir.

Devamını Oku

Tüm Temizlik Makinalarında Ücretsiz Servis ve Kurulum Akal Kurumsal'da!

Temizlik makinalarında nakliye, kurulum ve cihaz eğitimi ücretleri, ciddi ek maliyetler oluşturur. Akal Kurumsal, tüm temizlik makinalarında ücretsiz servis, kurulum ve eğitim desteği sunarak maliyetlerinizi düşürür.

Devamını Oku

Basınçlı Yıkama Makinaları: Doğru Makinayı Seçmek

Basınçlı yıkama makinaları alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Devamını Oku

Cila Makinası Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cila makineleri ile bulunduğunuz yerdeki zeminin parlak ve temiz bir şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. Cila makineleri okullarda işyerlerinde evlerde otellerde hastanelerde alış veriş merkezlerinde ve daha birçok yerde çok kolay bir şekilde kullanılabilmektedir.

Devamını Oku

Mermer Cilası Nasıl Atılır? Mermer Cilaları Hakkında Bilgi

Cila zemin yüzeyini kaplayarak dış etkenlere karşı korur ve yüzeyin kayganlığını azaltır. Ayrıca dekoratif açıdan da cilalı parlak zemin daha hoş bir etki yaratır.

Devamını Oku

Zemin Temizlik Makinesi Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Temizlik sektörünün bir hayli gelişmesiyle birlikte artan temizlik gereçleri ile ilgili ihtiyaç ev veya iş yerlerinde birçok temizlik metodunu da geliştirmiştir.

Devamını Oku

Basınçlı Yıkama Makinaları İle Araç Temizliği


    Temizlik insanların hayatında oldukça önemli bir yere sahiptir. Evlerinin iş yerlerinin araçların veya başka yerlerin temizliği bir nevi insanın karakterini yansıtır. Diğer insanlar bu temizliğe göre kişileri değerlendirir. Bazı yerler vardır ki bu yerlerin temizlenmesi oldukça güçtür. Bu yerlerin baştan aşağı el ile yıkanması oldukça güçtür. Örneğin araçlar yıkanırken aracın silinmesi veya hortum tutarak yıkanması hem oldukça zaman alır hem de temizlikten istenilen verim alınamaz. İşte bu noktada sizlerin en iyi sonuç veren temizliği elde etmeniz için sizlere basınçlı yıkama makinalarını öneriyoruz. Basınçlı yıkama makinaları sizlerin tüm taleplerini yerine getirir ve birçok yerde çok kolay bir şekilde kullanılabilir.

Devamını Oku

Basınçlı Yıkama Makinaları ile Bahçe Temizliği


    Bahçeli bir eve sahip olmayı herkes ister. Evinizin güzel bir bahçesinin bulunması ile yemekler bahçede yenir ve bahçede sohbet edilir. Ancak bahçeli evlerin bu avantajının yanında bazı dezavantajları da olabilir. Bu dezavantajlardan en büyüğü bahçenin çok çabuk bir şekilde kirlenmekte olmasıdır. Bahçenin kirlenmesi de sürekli olarak temizlik yapmayı gerektirmektedir. Bahçe de büyük ise bu temizlik uzun bir zaman alacaktır. İşte bu noktada bahçe temizliği yapılırken temizlik nasıl kolay ve etkili bir şekilde yapılacağı düşünülmelidir. Bahçe hortumu ile temizlik yapılırken bahçede bulunan kirlerin çıkması çok da kolay olmayacaktır. Bu yüzden de bir yandan hortum ile su tutulurken bir yandan da kirli olan bölgenin fırça ve buna benzer aletlerle temizlenmesi gerekecektir.

Devamını Oku

Basınçlı Yıkama Makinaları İle Bina Temizliği

Basınçlı yıkama makinaları temizlik işlerinde insanların hayatına çok önemli kolaylıklar getirmektedir. Bu makinalar sayesinde temizlikler etkili ve çabuk bir şekilde yapılmaktadır. Basınçlı yıkama makinaları birçok yerin temizliğinde kullanılabilen ve oldukça çok işleve sahip olan makinalardır. Bu makinalar ile en başta binalarınızı arabalarınızı bahçelerinizi ve daha birçok yeri temizleme imkanına sahip olacaksınız. Basınçlı yıkama makinası ile en zor temizliklerden biri olan bina temizlikleri çok kolay bir şekilde yapılacaktır. Basınçlı yıkama makinasından gelen tazyikli su sayesinde bina üzerindeki kirler hemen çıkacaktır. Bunun için fırça ile temizleme ve silme gibi özel bir uğraş vermek zorunda da kalmayacaksınız. Basıncın etkisiyle kir hemen çıkacaktır.

Devamını Oku

Basınçlı Yıkama Makinesi Nasıl Kullanılır?

    Basınçlı yıkama makineleri çıkmış en iyi ihtiyaçlardan biri. Öncelikle su tasarrufu sağlaması büyük avantaj ve bu tasarruf azımsanmayacak ölçüde. Bunun yanında sütun şiddetli gelmesinden dolayı temizlenmesi gereken bölgedeki kir çok kısa sürede temizlenmekte. Hayatımızı bu kadar kolaylaştırman bu ürünü kullanırken de dikkatli olmamız gerekmektedir. Özellikle suyun çıkışı çok kuvvetli olduğundan suyu kesinlikle başka birine tutmaman gerekiyor ya da çok hassas yüzeyler üzerine tutulmamalı. Makinede bulunan hazneye suyu dolduruyoruz. Haznede işaretlemiş yere kadar suyu doldur dükkan sonra eğer makinenizde bulunuyorsa deterjan haznesine deterjanımızı koyuyoruz.

Devamını Oku

Islak Kuru Elektrikli Süpürge Nedir? Nerede Kullanılır?

    İnsanlar evde yaşamaya başladığından beri ev içi temizlik önemli bir sorun olmuştur. Teknolojinin olmadığı devirlerde ev içindeki toz ve kaba kirlerin temizlenmesi için çeşitli otların saplarından oluşan süpürgeler kullanılmıştır. Zamanla teknolojinin ilerlemesiyle el gücünde elektrik gücüne geçilmiştir. Ayrıca toz ve kirlerin savrulması yerine bir kapalı haznede tutularak biriktirilmesi sağlanmıştır. Fakat bu durumda yeterli gelmeyip çeşitli yenilikler yapılmış ve gelişme sağlanmıştır. Ses azaltma toplama haznesi olmama durumu çekilen maddenin niteliği gibi birçok konuda ilerleme sağlandı.

Devamını Oku

Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesiyle Fabrika Temizliği Nasıl Yapılır?

Çalışma ortamının temizliği; iş verimliğini artırdığı gibi iş gücü kaybını da ortadan kaldırmaktadır. Bu bağlamda fabrika imalathane ve endüstriyel alanların genel temizlikleri sanayi tipi elektrik süpürgeleri vasıtasıyla çok daha rahat yapılabilmektedir. Firmamız sanayi tipi ıslak kuru süpürgeler ve sanayi tipi genel alan süpürgeleri ile temizlik konusunda en kaliteli hizmeti verecek profesyonelliğe sahiptir.

Devamını Oku

Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesiyle Islak Zeminler Nasıl Temizlenir?

  Sanayi ve endüstriyel mekân temizliği iş hayatının önemli bir parçasını teşkil ediyor. İş veriminin artması ve çalışanların motivasyonu için temizlik önemli bir fonksiyon. Zemin temizliğinde su ve sabunla yapılan temizlikten daha iyisi yok. Özellikle bu ortamlar okul şirket gibi büyük ortamlarsa hem ıslak hem de kuru temizlik yapabilen sanayi tipi elektrik süpürgeleri en güzel çözümü sunuyor.

Devamını Oku

Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesiyle Toz ve Talaş Nasıl Temizlenir?

    Eskiden sanayilerde iş sonrası temizlik yapılınca çalışanlar temizlik yapmak için süpürge ve diğer temizlik ürünlerini kullanarak temizlik yapmaya çalışırlardı. Günlerce süren bu işlemler insanların bedenini iyice yormaktaydı. Bu işlem orada bulunan kimyasal ürünlerin çalışanların vücutlarına birebir temas etmesine yol açardı. Bu kimyasal ürünler zamanla çalışanların vücudunda hastalıklara yol açardı. Sırf bu yüzden yüzlerce insan ya felç ya da sakat olmuştur. Şimdiki zamanda ise teknolojinin gelişmesiyle artık her iş alanına yarayacak temizlik makinaları yapılmıştır. İşte bu temizlik makinalarından biriside sanayi tipi elektrik süpürgesidir.

Devamını Oku