Hızlı Filtre
Anahtar Kelimeler
Tip
1
Marka
279
Stok Durumu
7
5
6
8
9
Değerlendirme Puanı
1
2
3
4
5
İletişim Merkezi
İletişim
SSL Güvenlik
Sırala:
Göster:
Columbus PROFI 370 Silindirik Fırçalı Dikey Süpürge
Columbus PROFI 370 Silindirik Fırçalı Dikey Süpürge Silindirik Fırçalı Dikey Süpürge Co..
Columbus RS 27 Kuru Tip Elektrik Süpürgesi
Columbus RS27 Elektrik Süpürgesi Sırt Tipi Elektrik Süpürgesi Ergonomik ve kullanışlı t..
Columbus ST 12 Kuru Tip Elektrik Süpürgesi
Columbus ST12 Elektrik Süpürgesi Kuru Tip Elektrik Süpürgesi Uygun fiyatta klasik elekt..
Columbus XP 2 / XP 3 Silindirik Fırçalı Dikey Süpürge
Columbus XP 2 / XP 3 Silindirik Fırçalı Dikey Süpürge Silindirik Fırçalı Dikey Süpürge ..

COLUMBUS ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE ÜRÜN GRUBU HAKKINDA BİLGİ

Columbus Elektrikli Süpürge Nedir?

Columbus elektrik süpürgesi ürünleri, yüksek Alman teknolojisi ve modern teknoloji ile üretilmektedir. Columbus grubu, yüksek kaliteli malzeme ve işçilik ile ekonomik fiyatları bir araya getirmesi sayesinde kısa sürede pazarda önemli pay sahibi haline gelmiştir. Ticari elektrik süpürgesi ürünlerinde; Eco-Line kapsamında XP ve RS serisi bulunmaktadır.

DSU serisi elektrik süpürgeleri günlük kullanıma uygun küçük ve sessiz elektrik süpürgeleridir. Bu seri DSU 8 ve DSU 15 modellerinden meydana gelmektedir.

Columbus Elektrikli Süpürge Avantajları Nelerdir?

Columbus Elektrikli Süpürge ürünleri, kalite ve ekonomiyi bir araya getirdiği için pazara ilk girdiği günden itibaren çok kabul görmüş ve tutulmuştur. Nilfisk güvencesi ile üretilen Viper serisi, en ağır kullanım şartları altında bile maksimum hizmet ömrü sağlar.

Columbus grubunun bir önemli avantajı da servis ve garantisidir. Nilfisk güvencesi altında üretilen bu temizlik makineleri, tüm Türkiye'de yaygın servis ağı ve güvenilir bir yedek parça desteğine sahiptir.

Columbus ürün grubunda ayrıca, kolay ve pratik kullanım hedeflenmiştir. Ergonomik bir tasarım çizgisine sahip bu seride, kullanıcılar ilk günden bu temizlik makinelerine kolayca alışıp kullanabilirler.

Columbus Elektrikli Süpürge Servis

Columbus elektrik süpürgesi servis ve yedek parça işlemleri Nilfisk güvencesi ile gerçekleştirilmektedir. Tüm Türkiye'de aktif ve yaygın servis ağı ve yedek parça güvencesi bulunmaktadır. Böylelikle kullanıcılar ürün hizmet süresi boyunca servis hizmetleri ile ilgili minimum kesinti yaşamaktadır. Kesintisiz yedek parça desteği sayesinde de makinelerin sarf malzemeleri kolaylıkla ve en kısa sürede temin edilebilmektedir.

Columbus Elektrikli Süpürge Garanti

Columbus süpürge grubu 2 yıl garantiye sahiptir.