İletişim Merkezi
İletişim
SSL Güvenlik

Toptan Alım

Aylık düzenli alımlarınızda, %40'a varan indirim oranları ve özel avantajlar!

Akal Kurumsal, işletmenizin düzenli sarf malzemesi ihtiyaçları için "iş ortaklığı" sistemini benimser ve sürekli maliyetlerinizi düşürmek için çalışır.


Firmanızın İhtiyaçlarına Özel Fiyatlar.

Her işletmenin sarf malzemesi ihtiyacı, bulunduğu sektöre, faaliyet alanına ve işletme hedeflerine göre değişkenlik gösterir. Akal Kurumsal, deneyimli ve uzman kadrosuyla maliyetlerinizi en düşük seviyeye düşürmek için işletmenize özel indirimler uygular.


İstikrarlı Fiyatlandırma - Gizli Fiyat Artışları Yok.

Akal Kurumsal tedarik sisteminde, her siparişinizden sonra tarafınıza proforma faturanız iletilir. Böylelikle, maliyetleriniz üzerinde maksimum kontrol elde edersiniz. Ayrıca, fiyatlandırmalar günlük ani yükselişler ve dalgalanmalardan etkilenmez, sizi olumsuz piyasa koşullarına karşı daima korur.


Firmanıza Özel Müşteri Temsilcisi.

Firmanıza özel müşteri temsilciniz, tedarik süreci ile yakından ilgilenir, ürünlerin kullanımı, geri dönüşleri sürekli takip eder ve meydana gelebilecek problemleri anında giderir.


Kurumsal Danışmanlık

Müşteri temsilciniz, aylık tüketimlerinizi inceleyerek maliyet tasarufu sağlayacak alternatifleri paylaşır, ve maliyetleriniz sürekli düşer.


Bizi Aramanız Yeterli:

Akal Kurumsal Tedarik Sistemi'nden faydalanmak için, çağrı merkezimizden bize ulaşmanız ve müşteri temsiclilerimizle görüşmeniz yeterli!

Çağrı Merkezi: 444 1 669 / (216) 341 21 50 pbx